Skip to main content

Her Gün İlham Verici
Kutular Üretiyoruz!

01. Üretim Kapasitemiz

Haftalık 15.000 taslama kutu (kutu – kapak) ve 100.000 Bristol kağıt kutu üretiyoruz.

02. İhracat Noktalarımız

Fransa, İngiltere, Almanya, Polonya, Danimarka, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Dubai, İtalya, Kuveyt, İsveç, Amerika.

03. Kutu Tasarımları

Tasarımlarınız Vakineva-Box Tasarım Atölyesinde herhangi bir tasarım ajansına ihtiyaç duymadan hazırlanabilir.

Hakkımızda

2014 yılında kurulmuş ve sadece özel tasarımlar üreten bir dijital ajansın alt markasıyız. Çeşitli yetenek ve uzmanlıklarla en iyi ürünleri sunuyoruz.

Üzerinde çalıştığımız her projeye özenle hazırlanmış, ilham verici bir yaklaşım getiriyoruz ve bu işi çok iyi yapıyoruz.

Pek çok kutu üreticisi var ama bazı şeylerin vurgulanması gerekiyor. Bu paragrafta dikkatinizi çekmesi gereken en önemli şey “Bu işi çok iyi yapıyoruz” cümlesidir.

Kaliteli Kutular Üretiyoruz!

Vakineva-Box, özel tasarım kutuları üretmek için ihtiyacınız olan her şeyi size verir. Özenle tasarlanmış, yaratıcı unsurlarla ve kullanışlı seçeneklerle dolu, tamamen kullanıcı dostu ürünler üretir ve sizi memnun eder.

Üzerinde çalıştığımız her projeye özenle hazırlanmış ve ilham verici bir yaklaşım getiriyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz bizi seviyor ve tasarımımız da bizimle çalışmaktan mutluluk duyuyor.

Her siparişiniz, miktar ne olursa olsun, en iyi tasarım, en iyi üretim ve en hızlı teslimat süresi esas alınarak hazırlanacaktır.

Kutu tasarımına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için Vakineva Box Tasarım Ofisinde alanında uzman kişiler tarafından özgün ve yaratıcı tasarımlar yapılabilmektedir.

İletişim